Užburianti rudens reklama: Hermes

Gabriel E. Hall - -
Užburianti rudens reklama: Hermes

Hermes mados namai visuomet stebina originaliomis ir stilingomis reklamomis. Šį pavasarį ir vasarą jie mados mylėtojus pakvietė į stebuklų šalį, kurioje jų laukė žavioji manekenė Karlie Kloss. Įkvėpimo pasakose ieškoję mados namai neseniai pristatė rudens/žiemos sezonui skirtą reklamą. Joje taip pat netrūksta magijos, kurią skleidžia naktinio miesto fone įamžinti modeliai Constance Jablonski ir Jonas Mason.

Odiniais drabužiais apsitempusi žavioji Constance atrodo kaip populiaraus filmo personažas moteris – katė. Stipri, pasitikinti ir šiuolaikiška moteris yra pasirengusi pasiekti viską, ką tik užsibrėžia. Šį kartą jos tikslas – ne kerštas ar tiesos ieškojimas, bet madingi Hermes drabužiai ir aksesuarai. Constance bando sužvejoti prabangias Hermes rankines, o jodama sugauti taip trokštamą mados namų skraistę. Ji žino, kad vilkėdama Hermes, ji atrodys pribloškiamai visą šaltąjį sezoną. Tuo tarpu madingus vyriškus ansamblius Jonas Mason pristato pozuodamas ant stogo ar kaklaraiščių virve lipdamas į balkoną.

Šias modelių nakties klajones įamžino fotografas Paolo Roversi.

Jūsų dėmesiui – prabangus, mįslingas ir stilingas rudens/žiemos sezonas pagal Hermes.


Hermes Fall 2010/2011

Modeliai Constance Jablonsi ir Jonas Manso

Fotografas Paolo Roversi

Užburianti rudens reklama: HermesUžburianti rudens reklama: HermesUžburianti rudens reklama: HermesUžburianti rudens reklama: HermesUžburianti rudens reklama: HermesUžburianti rudens reklama: HermesUžburianti rudens reklama: HermesUžburianti rudens reklama: HermesUžburianti rudens reklama: HermesUžburianti rudens reklama: Hermes

Rudens/žiemos sezonui Hermes mados namai sukūrė ir trumpą video klipą:
[link=http://fashioncopious.typepad.com/fashioncopious/2010/09/film-herm%C3%A8s-la-vie-comme-un-conte-fw-1011-ad-campaign.html]

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt