Uždrausta reklama: nėščia vienuolė valgo ledus

Gabriel E. Hall - -

Nepaslaptis, jog reklamose mėgstama vaizduoti kontraversiškus, drąsius ir dėmesį atkreipiančius dalykus. Ne pirmas kartas, kai reklamos užsakovai įkvėpimo semiasi ir ieško šventuose dalykuose. Norėdami suitriguoti, jie dažnai brėžia liniją tarp šventumo ir atvirų aistrų. Todėl nenuostabu, kad jų dėmesio centre atsiduria „seksualios ir karštos vienuolės“ tema.

Jau ne pirmą sezoną Italijos ledų kompanijos „Antonio Federici“ reklaminiuose stenduose galima išvysti vienuolėmis tapusius modelius. Būtent dėl naujausios reklamos ši kompanija susilaukė nemažai kritikos. Nuotrauka, kurioje vaizduojama ledus valganti nėščia vienuolė, buvo išspausdinta žurnaluose „The Lady“ ir „Grazia“. Vos tapusi vieša, ji buvo uždrausta dėl to, jog „ji pasityčioja iš tikėjimo“.

Uždrausta reklama: nėščia vienuolė valgo ledus

Žurnalų skaitytojus itin papiktino reklamoje esantys užrašai „Nepriekaištingai sumanyta“ ir „Ledai – mūsų religija“. Skundžiamasi, jog jos vaizdas ir turinys žeidžia krikščionis, ypač katalikus. „Antonio Federici“ atstovas paaiškino, jog tokia reklama simbolizuoja jų kompanijos istoriją, o religiniai motyvai išreiškia jos tvirtą tikėjimą produktu. Pridurta, kad kompanija „naudojo satyrą ir humorą turėdama omenyje religijos veidmainiškumą ir bažnyčios požiūrį į socialines problemas“.

Praėjusiais metais kompanija „Antonio Federici“ taip pat sulaukė priekaištų dėl savo reklamos, kurioje vaizduojami besiruošiantys pasibučiuoti vienuolė ir kunigas. Į šiuos kadrus galite pasižiūrėti ir jūs.

Uždrausta reklama: nėščia vienuolė valgo ledus

Uždrausta reklama: nėščia vienuolė valgo ledus

Paruošta pagal telegraph. co.uk

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt