Vakarėlių stilius: žmonės Nicolas Jaar koncerte "Lofte"

Ugnius Kiguolis - -
Vakarėlių stilius: žmonės Nicolas Jaar koncerte "Lofte"

Menų fabriko „Loftas“ naujasis sezonas kartu su „Vilnius Music Week“ praeitą savaitę buvo atidarytas subtiliom natom, pozityvia nuotaika ir su pačia gražiausia publika mieste. Paklausyti vakaro laukiamiausio atlikėjo, elektroninės muzikos dievuko Nicolas Jaar susirinko daugiau nei 1200 žmonių.

„Patikėkit, nedažnai tai sakau, tačiau esu sužavėtas Lietuvos žmonėmis – jie moka įsiklausyti, tačiau ir laiku „nusirauti“ bei paleisti savo kūnus šokiams“, – interviu „Loftui“ po pasirodymo sakė amerikiečių, čiliečių ir palestiniečių kraujo turintis N. Jaar.

Atlikėjas menų fabriko publiką apdovanojo visais savo žinomiausiais kūriniais – „El Bandido“, „Mi Mujer“, „Space Is Only Noise“ ir t.t. – tačiau ir pasiliko daug erdvės eksperimentams.

„Labai mėgstu klubinę aplinką. Ji man nė kiek nepaviršutiniška. Joje tvyro kažkokia skausmo, širdgėlos nuotaika, o tai padeda išjausti muziką”, – toliau interviu savo mintis dėstė šiuo metu pasaulyje itin populiarus kūrėjas Nicolas Jaar.

Paklaustas, ką su savimi atsivežė į Lietuvą, atsakė, kad nieko ypatingo išskyrus laimės kauliuką, kurį visad su savimi nešiojasi vidinėje odinės striukės kišenėje: „Šį kauliuką man padovanojo mano pirmoji mergina… Kai man buvo 15 m.“, – šypsodamasis pasakojo 22 m. muzikantas.

Nicolas iš Lietuvos išskrido itin sužavėtas ne tik vietine publika, bet ir pačiu menų fabriku: „Vos tik užėjęs į „Loftą“ pajaučiau, kad čia vyksta geri dalykai“.

Taip pat muzikantas prisipažino, kad kuo toliau juda į Rytus nuo jo pamėgto Berlyno, tuo jam labiau patinka: „Neseniai buvome Gruzijoje, Turkijoje, o dabar esame Lietuvoje – galiu pasakyti, kad čia žmonės kur kas atviresni. Noriu čia grįžti kuo greičiau“.

Be Nicolas Jaar „Lofto“ sezono atidarymo nuotaika rūpinosi kur kas ramesnį setą nei įprasta sugrojęs „Golden Parazyth“ ir tvarkingai prieš pat Nicolas Jaar pasirodymą susirinkusiuosius apšildęs Vidis. Po vakaro laukiamiausio pasirodymo ant scenos lipo Nicolas draugas ir turo didžėjus Acid Pauli.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt