"Valentininis" "Jurgitos" numeris: "Meilės nebūna per daug"

Linas Kiguolis - -
"Valentininis"  "Jurgitos" numeris: "Meilės nebūna per daug"

Jau pasirodė 11-asis (ir pirmasis šių metų) žurnalo „Jurgita“ numeris, kurį dedikuojame šv. Valentino dienai.

Neskaičiavome, kiek kartų šiame žurnalo numeryje paminėjome žodį „meilė“. Spėjame, kad daugiau nei šimtą. Mėginome nuo jo pabėgti, ieškojome sinonimų, galop nusprendėme, kad, lietuviškos muzikinės scenos klasiko Andriaus Mamontovo žodžiais tariant, „meilės niekada nebus per daug“.

Temos „Šventinis vienišių išpardavimas arba kas per velnias ta meilė yra“ herojus Marius Jampolskis teigia, kad mes visi dažnai maišome žodžius „mylėti“ ir „įsimylėti“. O tarp šių dviejų būsenų didžiulė praraja: įsimylėjimas dažnai būna spontaniškas, o meilė yra darbas. Nesiginčysime, kas jau kas, o Marius šituose reikaluose patirties turi nemažai. Aktoriaus bendravardis radijo laidų vedėjas Marius Berenis įsimylėjimo būsenos nemėgsta ir stebisi, kodėl dar niekas neišrado vaistų nuo šios „ligos“.

Tačiau grįžkime prie meilės. Daugeliui šis jausmas asocijuojasi su raudona spalva – tokia pačia kaip kraujo. Pasaulio istorijoje dėl meilės kraujas liejosi laisvai ne sykį: tikras ir išgalvotas istorijas išrinkome ir Jums pateikėme „ant lėkštutės“, o vieną – apie Boni ir Klaidą – mums talkinusi latvių fotografė Natalie Berezina savaip interpretavo fotosesijoje.

Negalėjome nepaminėti ir per Įsimylėjėlių dieną vardadienį švenčiančių garsiausių mados pasaulio Valentinų – Valentino Garavani ir Valentino Judaškino.Podiumo karalienėmis šį kartą pavadinome 5 jaunas manekenes, kurių sėkmės istorijas papasakojome perspektyviausių 2010 m. modelių penketuke.

Ką gi dar nuveikėme? Apsilankėme žurnalo „Žmonės“ surengtuose apdovanojimuose ir „patikrinome“ vakarėlių svečių aprangos kodą. Išklausėme dizainerės Jurgitos Stakauskaitės patarimų, kaip išsirinkti tinkamą liemenėlę, Seimo narės Donaldos Meiželytės paprašėme išvardyti savo mėgstamiausių ir nekenčiamiausių dalykų trejetukus, pakalbinę krepšininką Simą Jasaitį sužinojome, kad jis jau galvoja apie vestuves su Oksana Pikul. Nepamiršome ir meilės horoskopo, kad žinotumėte, ką pranašauja žvaigždės. O mes jums linkime mylėti ir būti mylimiems!

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Svarbi informacija: nuo šiol nemokamoje žurnalo versijoje bus talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt