Vasaros karštis ir nepriekaištingas makiažas: kaip suderinti

Julie Splinters - -
Vasaros karštis ir nepriekaištingas makiažas: kaip suderinti

Vasarą galime džiaugtis daugeliu malonumų – skaisčia saule, gražiai įrudusia oda, lengvais drabužiais ir subtiliai apnuogintais odos plotais. Tačiau vasaros karštis gali sukelti ir nemažai nepatogumų, ypač kai kalba pasisuka apie makiažą. Ar įmanoma suderinti vasaros karštį ir makiažą? Tikrai taip, tačiau norint nepavirsti mergaite su pandos akim ir nubėgusia pudra teks ne tik pasistengti, bet ir atidžiau rinktis kosmetikos priemones vasarai.

Kokybiškas makiažo pagrindas

Idealus pasirinkimas vasarai – makiažo pagrindas, ypač toks, kuris drėkina odą. Kokybiškas makiažo pagrindas ne tik apsaugos visą makiažą nuo susisluoksniavimo, bet taip pat ir pašalins pudros poreikį, nes puikiai išlygins odos spalvą ir jos neapsunkins. Be to, vasarą kaip niekad svarbu įsiminti taisyklę, jog makiažo pagrindo atspalvis PRIVALO sutapti su odos atspalviu (antraip jam nubėgus gali matytis kontrastingi dryžiai). Be to, siekiant geresnio makiažo pagrindo išsilaikymo ant odos, derėtų jį tepti vienu plonu sluoksniu.

BB arba CC kremas

Puikia makiažo pagrindo alternatyva galėtų būti dabar ypač populiarėjantys BB arba CC kremai, kurie drėkina odą, lygina jos spalvinius nelygumus bei neapsunkina odos, todėl yra mažesnė tikimybė, kad ši priemonė nubėgs.

Vandeniui atsparus akių pieštukas

Karštomis vasaros dienomis vandeniui atsparus akių pieštukas tampa gerokai svarbesne nepriekaištingo makiažo priemone nei akių šešėliai. Kodėl? Nes akių pieštukas puikiai paryškina akis bei puikiai laikosi net per didžiausius karščius. Be to, šiais laikas yra toks gausus akių pieštukų spalvų pasirinkimas, jog kiekviena neabejotinai suras idealų akių šešėlių pakaitalą.

Svarbu paminėti, kad vandeniui atsparus akių pieštukas veikia panašiai kaip lūpų kontūro pieštukas, kuris „užtvirtina“ lūpdažio liniją ir neleidžia jam išbėgti už kraštų. Akių pieštukas „užtvirtina“ akių makiažą bei sulaiko nuo karščio skystėti pradėjusį akių tušą bei šešėlius.

Atnaujink makiažą kelis kartus per dieną

Greičiausiai tai nėra tas patarimas, kurio tikėtasi, tačiau realybė yra tokia, kad norint būti užsitikrintai, jog makiažas išliks nepriekaištingas visą dieną, teks kartas nuo karto pasitikrinti ar viskas „savo vietoje“ ir ar subtilus vasariškas makiažas netyčia nepavirto ekstremalaus „punk“ stiliaus makiažu.

Vasaros karštis ir nepriekaištingas makiažas: kaip suderintiVasaros karštis ir nepriekaištingas makiažas: kaip suderinti

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt