Vasaros kvepalų gidas

Lucia Danes - -
Vasaros kvepalų gidas

Daugelis žmonių turi savo mėgstamiausius kvepalus, kurių nekeičia visą gyvenimą, kvepalai net gali tapti savotišku skiriamuoju ženklu – lengvas jūsų kvepalų aromatas privers aplinkinius nejučiom prisiminti jus net jums jau išėjus iš kambario. Lietuvoje dažniausiai ilgimės saulės ir šiltų dienų, todėl mūsų mėgstamiausi kvapai dvelkia šildančiais prieskoniais ar jaukiu saldumu, tačiau šiemet džiaugiamės nuostabia vasara ir galime leisti savo plevenančioms suknelėms persismelkti gaiviais, egzotiškais ar mergaitiškai saldžiais gėlių aromatais.

Gaivūs

Vasaros kvepalų gidas

Termometro stulpeliui vis kylant į viršų subtilus Giorgio Armani „Diamonds“ ličių, pakalnučių ir rožių žiedalapių aromatas puikiai gaivina, o gintaro ir vanilės šiluma suteikia jaukumo. Šiems kvepalams šiek tiek sodrumo suteikia kedro bei vetiverio aromatai.

Puodelis šaltos arbatos nuostabiai atgaivina, o garsieji Elizabeth Arden „Green Tea“ besiskleidžiantys nuo kaklo ir riešų išvalo negatyvias mintis. Šaldančiam mėtos ir citrusinių vaisių deriniui prabangos ir sutbilumo suteikia bergamotė, muskusas bei ambra. Šiek tiek netikėti kmynų, rabarbarų ir saliero motyvai užtikrina originalų ir nesupainiojamą kvapą.

Dolce & Gabbana dueto kvepalai „Light blue“ daugelio vasaros favoritas, primemnantis sūriame jūros vėlyje besiplaikstančius plaukus ir paplūdimio smėlį tarp pirštų. Žavūs katilėliai ir jazminų saldumas, obuolių ir bambuko gaivumas bei sodresnės ambros natos šį kvapą paverčia tobulu vasaros palydovu.

Egzotiški

Vasaros kvepalų gidas

Escada būtų galima drąsiai pavadinti vasariškiausių kvepalų gamintojais – tradiciškai gaivius kvapus kuriantys vokiečiai šiemet pristatė rytietišką „Taj Sunset“ aromatą. Egotiškos mangų, nektarinų, lotosų bei vandens lelijų natos susilieja su tikriausiai rytietiškiausiu kvapu, kokį tik galima įsivaizduoti – šilto santalmedžio.

Dviguba „F“ puoštos dėžutės asocijuojasi su prabangiais odos ir kailio gaminiais bei mados kaizeriu Karl Lagerfeld, kuris yra šių mados namų kūrybos direktorius. Italų gamintojai Fendi kuria prabangius kvepalus , o „Palazzo“ santalmedis bei bergamotė susilieja su egzotišku pačiuliu bei apelsinų žiedais. Rytams būdingu aštrumu šį aromatą papildo raudonieji pipirai atgaivinti mandarinais ir moteriškomis rožėmis.

Cacharel kompanijos pavadinimas susijęs su Camargue draustinyje gyvenančio paukštelio „dryžagalvės kryklės“ pavadinimu. Egzotiškai besivadinantys gamintojai siūlo rytietiškais prieskoniais dvelkiančius „Amor Amor Tentation“, kuriuose tropinė tiara bei švelni gardenija pinasi su saldžiai liuliuojančiais jazminais ir energingais citrusinių vaisių kvapais.

Saldūs

Vasaros kvepalų gidas


Estée Lauder „Pleasures Intense“ atskleidžia subtilų jazmino kvapą, kurį paaštrina klevo natos, o bijūnų saldumas nuostabiai dera su vanile bei juodaisiais serbentais. Šis gėlių kvapas primena jaukų vakarą terasoje, o švelnus citrinos rūgštumas suteikia energijos.

Nina Ricci „Nina“, daugelio žaismingai vadinamas „Ninos obuoliuku“, žinoma, kvepia obuoliais. Jų paprastas gaivumas nuramina muskuso bei kedro prabangą, o cukruje kepintų riešutų natos primena šiltas vasaros naktis pajūrio kavinukėse.

Mados chuliganai Moschino, garsėjantys savo spalvingomis kolekcijomis ir jaunatviškomis reklaminėmis kampanijomis, sukūrė linksmus kvepalus pavadinimu „Funny“. Mergaitiškos našlaitės, saldūs jazminai ir bijūnai dera su citrinų gaivumu, o kvapų paletę paaštrina pipirų bei sodrūs kedro ir muskuso aromatai.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt