Vasaros mada - sportinis kostiumas kasdienai

Alice Woods - -
Vasaros mada - sportinis kostiumas kasdienai

Cikliškai besisukančios mados ratas šiemet vėl sugrąžino sportinės aprangos elementus. Šį sezoną dizaineriai pasirūpino, kad atrodytumėte iš tiesų madingai. Alexander Wang, Balenciaga, DKNY, Iceberg ir kitų mados namų sportinės striukės su gobtuvais, aptemptos kelnės iki blauzdų, trumpi „lauko teniso“ sijonėliai ar sportbačius primenanti avalynė – visa tai jums padės sukurti įspūdį, tarsi jūs ką tik išėjote iš sporto klubo. Bene daugiausiai ovacijų žvaigždžių tarpe šią vasarą sulaukė priglundantys triko, išryškinantys treniruoto kūno skulptūriškumą ir todėl atrodantys itin viliojančiai ir seksualiai.

Vasaros mada – sportinis kostiumas kasdienai

Pasižiūrėjus į Lindsay Lohan, Beyonce, Pixie, Lady Gaga, Lilly Allen, Kate Moss ar Daisy Love nelieka abejonių, kad prieš daugiau nei 140 metų sukurtas aeorobikai skirtas kostiumas – triko šį sezoną užima aukščiausias populiarumo mados viršūnes. Pop scenos žvaigždės jais puošiasi savo koncertinių pasirodymu metu, kitos kino ar podiumo garsenybės – jais nevengia pasipuošti per įvairius renginius ar netgi išeidamos pasivaikščioti ar apsipirkti. Vienspalviai, spalvoti, blizgantys, papuošti stilingu dirželiu ar išmarginti šį sezoną itin madingais gyvūnų raštais triko dažniausiai nešiojami prie pėdkelnių ir aukštakulnių batelių. Šiai tendencijai neatsispiria drąsios, dėmesį mėgstančios moterys. Nebijodamos eksperimentuoti jos sukuria iš tiesų originalius ir stilingus derinius!

Vasaros mada – sportinis kostiumas kasdienai

Pamatęs vis populiarėjančią triko madą garsusis akrobatas Julius Léotard tikriausiai labai didžiuotųsi. Jis ne tik įkvėpė dainą „The Daring Young Man On the Flying Trapeze“, tačiau jo pavyzdys paskatino tūkstančius sporto aistruolių nešioti panašaus tipo drabužius. Iš pradžių triko buvo siuvami iš medvilnės, todėl jie buvo pritaikyti tik sporto salėms. Triko epocha prasidėjo su 1980 – aisiais išgarsėjusia Džeine Fonda, kuri pasiūlė šokio ir aeorobikos sintezę – elastaną. Šiemet šių idealiai prie kūno priglundančių ir visus privalumus išryškinančių drabužėlių mada sugrįžo ir panašu, kad dar ilgai užims aukščiausias populiarumo pozicijas pramogų padangėje. O gal žvaigždžių pavyzdžiu įkvėptos jai neatsispirsite ir jūs?
[jimage 82249 335 580] [jimage 91982 371 580] [jimage 91983 350 580] [jimage 93270 320 540] [jimage 93271 300 400] [jimage 93272 400 650]

Vasaros mada – sportinis kostiumas kasdienai

Vasaros mada – sportinis kostiumas kasdienai

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods

Alice yra patyrusi marketingo vadybininkė, turinti daugiau nei 10m. patirties administruojant įvairias informacines svetaines, įskaitant ir Jurgita.lt. Baigusi viešosios komunikacijos bei marketingo krypties studijas, Alice yra atsakinga už aktualijų, susijusių su modeliu darbu Lietuvoje bei pasaulyje, analizę bei pate...

Susisiekite su Alice Woods
Apie Jurgita.lt