Victoria Beckham modelių ieško paplūdimyje

Ugnius Kiguolis - -
Victoria Beckham modelių ieško paplūdimyje

Daugelis mūsų sekmadieninį barbekiu galėtų laikyti sėkmingu jei jo nesugadina sudegusi mėsa ar netikėtai užklupęs lietus, tačiau, akivaizdu jog saulėtajame Los Andžele kalifornietės tokiai iškylai turi kur kas didesnių lūkesčių. Bent jau po to, kai 25-rių modeliui ir aktorei Alice Greczyn Malibu paplūdimyje vykęs barbekiu vakarėlis baigėsi darbo kontraktu su garsiąja dizainere Victoria Beckham.

Ponia Beckham kaip tik ieškojo modelio savo pavasario/vasaros 2011 katalogui, kai paplūdimio namelio terasoje pastebėjo su draugais besilinksminančią, bikiniu vilkinčią Alice. Modeliuotoja pagyrė juostose „Road Trip“ ir „Dukes of Hazzard“ spėjusios pasirodyti jaunosios aktorės strazdanas bei paprašė savo vyro David‘o merginą nufotografuoti.

„Aš buvau sužavėta Victorios šypsenos, žinote, juk ji dažnai nesišypso. Ji labai miela, o David – tikras džentelmenas. Man buvo išties malonu, kad mane nupaveikslavo pats David Beckham! Dar ir dabar stebiuosi kaip aš visiškai nesijaudinau“, – žurnalui „Grazia“ pasakojo naujasis „Victoria Beckham“ veidas.

Tuo tarpu buvusi Posh Spice šį susitikimą vadina lemtingu: „Esu nuolatinėje naujų, įkvepiančių modelių paieškoje. Tikiu likimu, manau jog šis susitikimas buvo nulemtas iš anksto. Alice įkūnija mano kurtos džinsų kolekcijos dvasią. Ji yra natūraliai graži ir tobulai tinka šiam darbui. Esu nepaprastai laiminga, kad atradau Alice, ji – jaunas ir šviežias talentas“.

Victoria buvo taip sužavėta reklamine fotosesija, kurioje modelis demonstuoja džinsines kelnes bei akinius nuo saulės, jog vieną džinsų modelį net pavadino Alice garbei. „Gyventi Los Andžele – tikras smagumėlis: paprastas barbekiu vakarėlis gali baigtis tuo, jog tapsi Victoria Beckham kolekcijos veidu“, – džiaugiasi Alice.

Victoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyjeVictoria Beckham modelių ieško paplūdimyje

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt