Victoria Beckham susimažino krūtinę tam, kad patektų ant "Vogue" viršelio

Ugnius Kiguolis - -
Victoria Beckham susimažino krūtinę tam, kad patektų ant "Vogue" viršelio

Bulvarinė spauda netyla: praėjusią savaitę paaiškėjo, jog garsioji stiliaus ikona Victoria Beckham susimažino krūtinę. Buvusiai grupės „Spice Girls“ narei buvo išimti implantai ir taip jos krūtinės apimtis buvo sumažinta nuo 34 DD iki 34 B dydžio. Beje, tai jau trečias kartas, kai moteris gulasi po grožio peiliu.

Ši krūtų mažinimo operacija tarsi atspindi Victorios stiliaus pokyčių etapus. Moteris norėjo atsikratyti senojo futbolininko žmonos įvaizdžio, kuris buvo siejamas su ilgais plaukais, didele krūtine ar dirbtiniu įdegiu. Susimažinti krūtinę neva paskatino pasikeitęs jos kaip dizainerės ir vaikų motinos statusas.

Vis dėl to, šalia šių pačios Victorios įvardintų priežasčių, internetinė svetainė popcrunch.com atskleidė dar vieną stiliaus ikonos pasikeitimą paskatinusią prielaidą. Pradėta diskutuoti, jog Victoria gelėjo susimažinti krūtis ir dėl didelio noro patekti ant „Vogue“ žurnalo viršelio.

Pernai metais pasirodžiusi Didžiosios Britanijos „Vogue“ žurnale, Victoria ne kartą yra prasitarusi, kad labai nori papuošti ir amerikietiškojo „Vogue“ viršelį. Kaip rašo popcrunch.com, ji mėnesių mėnesius įkalbinėjo „Vogue“ vyriausiąją redaktorę Anna Wintour pakviesti ją šio žurnalo fotosesijai.

„Anna sakė, kad ji apgalvos galimybę panaudoti Victorios atvaizdą ant „Vogue“ viršelio tik tada, kai ji atsikratys tų kvailų implantų“, – tokie komentarai pasirodė Didžiosios Britanijos spaudoje šią savaitę.

Ar tai reiškia, kad pasidarydama krūtų mažinimo operaciją Victoria iš tiesų pasekė šiuo Anna Wintour komentaru? O gal tai tik sutapimas ir bulvarinės spaudos išpūstas burbulas?

Victoria Beckham susimažino krūtinę tam, kad patektų ant „Vogue“ viršelio

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt