“Virtuvės mitų griovėjai” muziką pavers prieskoniais maistui

Gabriel E. Hall - -
“Virtuvės mitų griovėjai” muziką pavers prieskoniais maistui

Virtuvinius mitus griaunantys ir kulinarines naujoves nuolat pristatantys “Virtuvės mitų griovėjai” šiuo metu ruošiasi naujam ypatingam ekperimentui. Jau šį ketvirtadienį bus pristatytas modernus desertas, kurio vienas iš pagrindinių ingredientų – muzikos garsai, padėsiantys, pasak griovėjų, patirti “naujus skonio pojūčius”.

Uždaram vakarėliui, vyksiančiam Kauno klube “Macao” šį ketvirtadienį, ruošiamas sensacingas kulinarinis šou, kokio Lietuvoje dar niekas nėra daręs. “Virtuvės mitų griovėjai” svečių akivaizdoje gamins modernų desertą, tuo pat metu “gardinamą” gyvai atliekama muzika, sukurta elektroninės muzikos prodiuserio Arno D.

Pasak Alfo Ivanausko, naujoviškas kulinarijos ir muzikos sintezės eksperimentas planuotas daugiau nei pusę metų, o deserto receptūra derinta su konditerijos ekspertais iš Belgijos ir Prancūzijos.

“Visoje Lietuvoje ieškojome, kur pristatyti šį eksperimentą, kadangi tam reikia erdvės, tinkančios vienam vakarui įkurti modernią kulinarinę laboratoriją. Be to, mums reikia geros akustikos ir atmosferos”, – taip A. Ivanauskas apibūdino kulinariniam vakarėliui pasirinktą klubą Kaune.

Be to, vakarėlio metu bus pristatytas naujausias griovėjų kulinarinis projektas, kuris iki šiol laikomas paslaptyje. Su projektu jau supažindinti “Virtuvės mitų griovėjų” užsienio partneriai idėją įvertino kaip ypatingą naujovę ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Nuo 23 val. “Macao” klube vyks renginio “afterparty” vakarėlis su DJ EMMA. Į šią vakaro dalį bus galima patekti visiems norintiems.

Nuotrauka Redos Mickevičiūtės

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt