Visagalis makiažas ir tobuli veido bruožai be skalpelio

Gabriel E. Hall - -
Visagalis makiažas ir tobuli veido bruožai be skalpelio

Niekam ne paslaptis, jog makiažas – iš tiesų visagalis, todėl pasirinkus tinkamas priemones galima nesudėtingai pakoreguoti savo veido bruožus be plastikos chirurgų įsikišimo. Be abejo, rašydami šį straipsnį visai nesiūlome pulti „persipiešti“ savo veido, bet kartais maži triukai praverčia norint atrodyti žavingai.

Didesnės akys

Visoms, negalinčioms pasigirti didelėmis akimis ar tiesiog norinčioms, kad jos atrodytų šiek tiek didesnės labai pravers paprasta priemonė – akių pieštukas. Pirmiausia, teks išmesti juodą, rudą ir kitus itin tamsius pieštukus – nesvarbu, ar brėšite liniją blakstienoms iš išorės, ar iš vidaus, juodas akių pieštukas vis tiek vizualiai siaurins jūsų akis (visai kaip maža juoda suknelė).

Juodą akių pieštuką keisk žaliu, mėlynu ar pilkai melsvu plieno atspalvio pieštuku, šis vizualiai nesiaurins tavo akių. O norėdama pasiekti dar geresnio efekto, nepamiršk baltu akių pieštuku paryškinti vidinių akių kampučių bei nubrėžti neryškia liniją palei pat apatines blakstienas.

Putlesnės lūpos

Nori, kad lūpos atrodytų putlesnės? Yra vienas nesudėtingas triukas šiam norui įgyvendinti. Tereikia susirasti bespalvio (ne rausvo ir ne „kūno spalvos“) lūpų balzamo, kuris sudėtyje turėtų smulkaus blizgesio ir šiuo balzamu patepti griovelį virš viršutinės lūpos.

Svarbu nepamiršti, jog blizgiu lūpų balzamu reikia tepti ne visą griovelį tarp nosies ir lūpos, o tik tą dalį, kuri yra arčiausiai lūpų. Blizgios dalelės „sugaus“ šviesos atspindžius ir lūpos atrodys putlesnės. Beje, po šios procedūros nepamiršk pasidažyti lūpų, kad šios sulauktų dar daugiau dėmesio.

Ryškūs skruostikauliai

Atsikišę skruostikauliai atrodo beprotiškai seksualiai, tačiau ryškia skruostikaulių linija gali pasigirti toli gražu ne kiekviena. Kita vertus, šiaip laikais turint tokią gausybę kosmetikos priemonių galima nesunkiai išgauti ryškesnių ir seksualesnių skruostikaulių iliuziją. Kaip? Tam prireiks dviejų atspalvių kontūrinės veido pudros arba bronzanto ir itin šviesios pudros.

Kaip viskas vyksta? Bene lengviausia yra „padaryti žuvies veidą“ ir bronzantu ar tamsesne kontūrine pudra paryškinti linkį po skruostikauliu. Tuomet belieka tą patį tik su šviesia pudra pakartoti ryškinant sritį virš skruostikaulio. Norint lengvo ir gaivaus įvaizdžio derėtų nepamiršti ir skaistalų.

Visagalis makiažas ir tobuli veido bruožai be skalpelioVisagalis makiažas ir tobuli veido bruožai be skalpelioVisagalis makiažas ir tobuli veido bruožai be skalpelioVisagalis makiažas ir tobuli veido bruožai be skalpelio

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt