Visi Angelai ant rožinio „VS“ kilimo

Lucia Danes - -
Visi Angelai ant rožinio „VS“ kilimo

Šią savaitę prabangaus ir seksualaus apatinio trikotažo imperija „Victoria‘s Secret“, maloniai primindama jog vasara jau ne už kalnų, pristatė 2011-ųjų maudymosi kostiumėlių kolekciją. Ta iškilminga proga „puolusių angelų“ ir nesibaigiančių linksmybių mieste Los Andžele buvo surengta keletas renginių.

Penktadienio vakarą „VS“ Angelai Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Miranda Kerr, Candice Swanepoel ir kiti garbingi svečiai rožiniu kilimu žingsniavo į klube „L“ vykusį vakarėlį, pašvęstą naujajai kompanijos kolekcijai. Fotografų blyksčių ir išsipuošusių merginų nestokojusime renginyje linksminosi tokie pramogų pasaulio šviesuliai kaip Kanye West, Joe Jonas, Zac Efron, Kim Kardashian bei John Legend su drauge, „Sports Illustrated“ modeliu Chrissy Teigen.

Dieną prieš tai Adriana, Alessandra ir Candice sukvietė spaudos atstovus bei gerbėjus į „The Mondrian“ viešbutį, kur pademonstravo keletą pikantiškų „Victoria‘s Secret“ kūrinių iš naujosios maudymosi kostiumėlių serijos. Tiesa, ši graži popietė neapsiėjo be skandalų: žurnalistai ne juokais susirūpino dėl pastarosiomis dienomis itn sulieknėjusios šviesiaplaukės afrikietės Candice Swanepoel figūros, tačiau mergina kalbas apie anoreksiją kategoriškai neigia.

„Esu sukrėsta iki širdies gelmių, jog mano sveikata rūpinasi šitiek daug žmonių, bet šiuo atveju, tikrai nėra ko nerimauti ir pergyventi – viskas gerai, esu sveika ir laiminga“, – vakarėlio metu portalui „People“ sakė modelis, – „Šiuo metu labai dažnai keliauju, kai daug dirbu ir būnu tokia užimta visuomet kaip reikiant suliesėju“.

Ant rožinio „VS“ kilimo

Visi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimo

Maudymosi kostiumėlių pristatymas

Visi Angelai ant rožinio „VS“ kilimoVisi Angelai ant rožinio „VS“ kilimo

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt