Visiškai girta Kate Moss suvaidino puikų skandalą

Linas Kiguolis - -
Visiškai girta Kate Moss suvaidino puikų skandalą

Antradienį įvykę GQ žurnalo surengti metų žmogaus apdovanojimai neapsiėjo be tam tikrų nesklandumų. Tuo pasirūpino britų supermodelis Kate Moss. Nors ji ir nelaimėjo jokio prizo, tačiau vistiek sugebėjo pritraukti ceremonijos dalyvių ir žiniasklaidos dėmesį.

Visų pirma, podiumo gražuolė į renginį atvyko pavėlavusi ir, užuot išdidžiai perėjusi raudonuoju kilimu, į Karališkuosius Operos Namus pateko pro šonines duris. Kiek vėliau užlipusi ant scenos ir pašmaišktavusi esanti „visiškai netinkama tokiam reikalui“, Kate Moss įteikė metų moters apdovanojimą dainininkei Lilly Allen.

Ceremonijai įpusėjus Kate Moss ir vėl sugebėjo nustebinti savo keistu ir provokuojančiu elgesiu. Supermodeliui tikriausiai pabodo klausyti 20 skirtingų nominacijų sąrašo, nes nelaukdama apdovanojimų pabaigos ir nieko nesivaržydama ji pradėjo šokti aplink Karališkųjų Operos Namų koloną ir demonstruoti savo nepriekaištingą figūrą, kurią pabrėžė trumpa ir aptempta suknelė. Iš supermodelio veido buvo galima įžvelgti, jog taip elgtis ją „paskatino“ nuolatinių vakarėlių padariniai.

Kate Moss šou tą vakarą nesibaigė jos apgirtusiu šokiu. Po to, kai vienas iš vakaro svečių, Airijos aktorius James Nesbitt, pajuokavo apie nuogos Kate Moss pasirodymą ant vieno iš GQ numerių viršelio ir jo įkainojimą, garsioji manekenė labai įsižeidė ir įsiuto. Nieko nelaukdama ji nusprendė palikti patį renginį. Skubėdama į užkulisius manekenė sutrukdė žurnalistų interviu su reperiu, dainų autoriumi ir prodiuseriu Dizzee Rascal, prasibraudama pro jį ir garsiai šaukdama, ar „niekas nematė jos lūpdažio“. Be to, ji keikėsi ir prisiekinėjo daugiau niekada nedalyvausianti GQ apdovanojimuose. Kažin, ar džiaugtis, ar liūdėti turėtų ceremonijos rengėjai dėl tokių žiniasklaidos atstovų kamerų įamžintų Kate Moss žodžių!?

Visiškai girta Kate Moss suvaidino puikų skandalą

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt