Visos Dita Von Teese grožio paslaptys

Julie Splinters - -

Vakar gražioji burleskos šokėja bei pin-up modelis Dita Von Teese savo Twitter’yje paskelbė pirmąją nuotrauką iš 2011-ais pasirodysiančios DIY (pasidaryk pats) knygos apie grožį, kurioje ketina atskleisti visas savo grožio paslaptis. „Štai ir pirmoji nuotrauka iš mano būsimosios grožio knygos“, – komentuoja Von Teese, – „Akiniai – Michael Schmidt Studios, fotografas – Scott Nathan, makiažą ir šukuoseną pasidariau pati!“

Savo nepriekaištinga išvaizda 24-rias valandas per parą garsėjanti porcelianinės odos savininkė Dita Von Teese teigia jog dažnai dažosi bei šukuojasi pati: „Su manimi nedirba būrys stilistų, kaip galite pagalvoti. Ruošiuosi pati – ir tuo mėgaujuosi – ar tai būtų paprasta diena, ar koks ypatingas pobūvis“.

„Pagrindinė mano knygos mintis, žinia, kurią noriu išsiųsti jaunoms moterims yra: tai, ką jūs matote ant raudonojo kilimo (nesvarbu koks gausus būrys stilistų sukuria visą tą grožį), galite išmokti pasidaryti pati ir visada atrodyti nepriekaištingai“, – pasakoja 38-rių amerikietė.

Visos Dita Von Teese grožio paslaptys

Buvusi balerina aktyviai naudojasi Twitter’iu, kur jos gerbėjai gali rasti įvairių patarimų bei pasvarstymų grožio tema:

„Mano mėgstamiausias makiažo pagrindas yra L’Oréal True Match, naudoju N1 atspalvį. Jį mėgsta naudoti ir Cher!“

„Gaila, kad matiniai lūpdažiai nuo parduotuvių lentynų nyksta kaip dinozaurai. Šiais laikais absoliučiai viskas blizga! Mano mėgstamiausias – MAC Ruby Woo“.

„Visada norėjau gyventi kaip 4-ojo dešimtmečio Holivudo žvaigždė. Norėjau būti išskirtinė ir nepamirštama. Norėjau būti ypatinga“.

„Kiek save pamenu, visuomet jaučiausi paprasta ir nuobodžia. Niekada nemaniau esanti gražuolė, bet supratau jog grožis ir žavesys/seksualumas yra du skirtingi dalykai, o pastarąjį gali pasiekti bet kuri moteris“.

Visos Dita Von Teese grožio paslaptys

Visos Dita Von Teese grožio paslaptysVisos Dita Von Teese grožio paslaptysVisos Dita Von Teese grožio paslaptysVisos Dita Von Teese grožio paslaptysVisos Dita Von Teese grožio paslaptysVisos Dita Von Teese grožio paslaptysVisos Dita Von Teese grožio paslaptysVisos Dita Von Teese grožio paslaptysVisos Dita Von Teese grožio paslaptys

Visos Dita Von Teese grožio paslaptys

Visos Dita Von Teese grožio paslaptys

Apie autorių

Julie Splinters

Julie - viena iš nedaugelio žmonių, ypatingai besidominčių Rytų Japonijos, Kinijos ir apskritai Azijos šalių kultūromis. Baigusi anglų filologijos studijas, mergina šiuo metu yra Azijos studijų krypties programos studentė, kurią apima Artimųjų Rytų studijos, japonologija, Pietų Azijos studijos ir sinologija.  Kadangi m...

Susisiekite su Julie Splinters
Apie Jurgita.lt