„Vogue“ puslapiuose – nuogas transseksualas

Gabriel E. Hall - -
„Vogue“ puslapiuose – nuogas transseksualas

Nenuginčysi, jog vienas populiariausių vasaros veidų mados padangėje – modelis iš Brazilijos Lea T. Tai – pirmasis transseksualus modelis mados istorijoje. Tikra sensacija tapo Lea T pasirodymas Givenchy rudens/žiemos reklamoje. Toliau sekė Givenchy aukštosios mados kolekcijos pristatymas ir fotosesija Vanity Fair žurnalui. Buvusi garsiųjų mados namų kūrybos direktoriaus Riccardo Tisci asistentė neseniai patraukė ir Vogue leidėjų dėmesį.

Ilgi plaukai, putlios lūpos, išraiškingi veido bruožai… Iš pirmo žvilgsnio net nepasakytum, kad šiuose kadruose pozuoja netikra moteris. Lea T nusifotografavo prancūziškajam Vogue žurnalui. Ji pozuoja nuogą kūną pridengusi rankomis ir plaukais. Itin daug diskusijų sulaukė paskutinioji Lea T nuotrauka, kurioje ji žurnalo skaitytojams atskleidžia savo paslaptį.

Lea T (tikrasis vardas Leonardo Cerezo) gimė Belo Horizonte, Brazilijoje. Ji yra garsaus brazilų futbolo veretarno Tonininho Cerezo sūnus. „Kai tėtis pareidavo namo, jis į mane žiūrėdavo taip, lyg su manimi būtų kažkas negerai. Metams bėgant, visi pradėjo manyti, kad aš gėjus“, – prisimena Lea T.

Vyru gimusi moteris, kurios tėvas ir katalikiška šeima nepripažįsta, pasakoja, kad jaunystėje jį traukė ir vaikinai, ir merginos. Tačiau mintis apie transseksualumą ją gąsdinusi. Viskas pasikeitė po to, kai Lea T susitiko dizainerį Riccardo Tisci, kuris įžvelgė joje „įgimtą moteriškumą“. „Jis pirmą kartą į vakarėlį mane įkalbėjo apsiauti moteriškus aukštakulnius“, – „Vogue“ pasakoja Lea T. Riccardo Tisci taip pat ją pasikvietė dirbti aisistente, o vėliau pasiūlė tapti ir Givenchy modeliu. Taip šiuo metu dėmesio nestokojantis modelis atsidūrė mados pasaulyje.

Duodama interviu žurnalui Vogue, Lea T. sakė netikinti, kad jos vidiniai išgyvenimai sumažės, nepaisant to, jog ji išdrįso paviešinti savo prigimtį sudalyvaudama atviroje fotosesijoje. „Mes, transseksualai, gimstame ir užaugame vieni. Po lyties keitimo operacijos mes gimstame iš naujo, tačiau vėl būname vieni. Ir mes mirštame vieni – tai kaina, kurią mokame“, – pesimistiškai apie šansus susirasti gyvenimo meilę kalbėjo Lea T.

„Vogue“ puslapiuose – nuogas transseksualas„Vogue“ puslapiuose – nuogas transseksualas„Vogue“ puslapiuose – nuogas transseksualas„Vogue“ puslapiuose – nuogas transseksualas„Vogue“ puslapiuose – nuogas transseksualas

Paruošta pagal styleite.com, nuotraukos styleite.com

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall

Gabrielė yra sveikos gyvensenos entuziastė, kuri turi aistrą tiek sveikatai tiek grožiui nes visada domisi naujovėmis ir neprisibijo išbandyti kažką naujo. Išbandžiusi ką nors kas tikrai patinka ji pasidalina su skaitytojais kodėl tai rekomenduoja rinktis.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie Jurgita.lt