Vyrai ir pėdkelnės

Lucia Danes - -
Vyrai ir pėdkelnės

Atrodo, kad Šekspyro laikų mados grįžta! Internetiniame puslapyje e-mancipate.net yra pristatomos madingos vyriškos pėdkelnės. Jame teigiama, jog pėdkelnės tinka ne tik moterims, bet ir vyrams (prisiminkite, kai jas nešiojote būdami mokiniai). Tai nėra homoseksualizmo apraiška, o greičiau postmodernus reiškinys, kada vyrai dėvėdami pėdkelnes ir nieko nesivaržydami bei nebijodami prarasti savo vyriškumą gali jaustis patogiai ir stilingai.
Pasak e-mancipate.net, vyriškos pėdkelnės- tai praktiškas drabužis, kuris tinka ir sportui, ir apsipirkinėjimui, ir darbui. Patartina pėdkelnes nešioti prie šortų ar bridžų. Tinkamiausi bateliai – sportinio stiliaus. Be to, prie jų geriausiai dera paprasti marškinėliai, įvairūs švarkeliai ar megztinukai.
Vyriškos pėdkelnės – iššūkis mados industrijai. Siuvamos iš specialių siūlų tam, kad būtų dar labiau patogesnės nešioti. Jau ir dabar vyrai raginami išbandyti įvairių storių, raštų bei spalvų pėdkelnes. Patartina nebijoti eksperimentuoti ir dėvėti, pavyzdžiui, rožines su lapeliais, baltas su gėlėmis ar kvadratukais, juodas su pilkomis ir juodomis juostomis ar margintas tatuiruočių raštais pėdkelnes. Būkite įsitikinę, kad su jomis jūs tikrai atrodysite vyriški!
e-MANcipate tiki, jog pėdkelnės taps neatsiejama vyrų mados dalis. Minėtame internetiniame puslapyje galima rasti net instrukciją kaip pėdkelnes užsimauti bei patarimus kokį dydį ar storį pasirinkti.
Įvertinti šią madą galite ir patys, pažiūrėję į pateiktas nuotraukas.

Vyrai ir pėdkelnėsVyrai ir pėdkelnėsVyrai ir pėdkelnėsVyrai ir pėdkelnėsVyrai ir pėdkelnėsVyrai ir pėdkelnėsVyrai ir pėdkelnėsVyrai ir pėdkelnėsVyrai ir pėdkelnėsVyrai ir pėdkelnės

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes

Lucia yra viena iš naujausių Jurgita.lt naujienų skilties redaktorių, nors nemaža dalis representacinių straipsnių apie fotografus, dizainerius, stilistus, bei visažistus taip pat priklauso šiai merginai. Aiškus ir skaitytojų pamėgtas rašymo stilius, būdingas šiai merginai, ypač tinka objektyviai anlizei, konkretiems m...

Susisiekite su Lucia Danes
Apie Jurgita.lt