Žavi, seksuali, kerinti... Chanel Iman

Ugnius Kiguolis - -
Žavi, seksuali, kerinti... Chanel Iman

Kuomet Chanel Iman įėjo į garsiosios „Vogue“ redaktorės A. Wintour kabinetą, jai buvo viso labo 15 metų ir ji net nepagalvojo, kad galėtų jaudintis. „Priėjau prie jos ir pabučiavau į abu jos skruostus“, – prisimena C. Iman. „Buvau ką tik grįžusi iš Paryžiaus, kur buvo įprasta taip sveikintis. Net neįtariau, kad tai kam nors gali pasirodyti keista ar nepriimtina… Kiti kabinete esantys žmonės atrodė nustebę dėl tokio mano poelgio“, – tęsia mergina. Bet A. Wintour buvo maloni ir padrąsino merginą kuo ryžtingiau žengti į mados olimpą.

Garsi Amerikos manekenė šypteli prisiminusi, kiek daug jai buvo pasitaikiusių progų, kurių svarbos ir reikšmės tuomet ji tinkamai neįvertino. Laimei, ji pasinaudojo kiekviena jų ir dabar gali tvirtai pasakyti, jog ji eina teisingu, į dar didesnę šlovę ir pripažinimą vedančiu keliu. Modelio karjerą C. Iman pradėjo būdama dvylikos metų. Per tą laiką ji apkeliavo daugelį pasaulio šalių, laimėjo prestižinį modelių konkursą „Ford Supermodel of the World“, pasirodė garsių mados namų „Christian Dior“, „Jean Paul Gaultier“ ir „Valentino“ kolekcijų pristatymuose bei pozavo populiarių žurnalų „Vogue“, „i – D“, „Numero“ viršeliams ir jų puslapiams. Mergina neseniai tapo 2010 m. rudens/žiemos „DsQuared“ reklamos veidu. Šiais metais ji atidarė ir drabužių parduotuvę „Red Bag“. „Tiek daug dar norėčiau išbandyti ir nuveikti. Norėčiau būti geriausia ir neketinu sustoti, kol tokia tapsiu, – prasitaria C. Iman.

Šie dvidešimtmetės manekenės žodžiai yra išspausdinti kartu su jos nuotraukomis naujausiame žurnalo „The Block“ numeryje. Mergina nusifotografavo 60 – ųjų stiliaus įkvėptoje fotosesijoje. Jos žavesį pabrėžia stilisto James Worthington Demolet parinkti drabužiai iš Victor & Rolf, Prada, Burberry Prorsum, Elie Saab, Marc Jacobs, Louis Vuitton, Rodarte, Miu Miu k0lekcijų. Ne ką mažiau dėmesį atkreipia prie jų priderinti ekstravagantiški Noritaka Tatehana bateliai.

Švytinčios akys, kerinti šypsena ir aistra gyvenimui… Tai – Chanel Iman. Kviečiame pasigrožėti jos talentu.

THE BLOCK/CHANEL

FOTOGRAFAS Dough Inglish

MODELIS Chanel Iman

Žavi, seksuali, kerinti… Chanel ImanŽavi, seksuali, kerinti… Chanel ImanŽavi, seksuali, kerinti… Chanel ImanŽavi, seksuali, kerinti… Chanel ImanŽavi, seksuali, kerinti… Chanel ImanŽavi, seksuali, kerinti… Chanel ImanŽavi, seksuali, kerinti… Chanel ImanŽavi, seksuali, kerinti… Chanel ImanŽavi, seksuali, kerinti… Chanel ImanŽavi, seksuali, kerinti… Chanel ImanŽavi, seksuali, kerinti… Chanel ImanŽavi, seksuali, kerinti… Chanel ImanŽavi, seksuali, kerinti… Chanel ImanŽavi, seksuali, kerinti… Chanel Iman

Nuotraukos fashiongonerogue.com

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis

Ugnius Kiguolis - žinomas verslininkas bei visuomeninkas. Daugybės internetinių projektų kūrėjas ir bendrasavininkas, savo veiklą skirstantis į keletą sričių.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie Jurgita.lt