Žvaigdždžių savaiminio įdegio klaidos

Linas Kiguolis - -
Žvaigdždžių savaiminio įdegio klaidos

Natūraliai saulėje įdegusi oda atrodo gaivi ir sveika. Tačiau teigiama, kad per dažnas kaitinimasis saulėje arba soliariume didina riziką susirgti piktybinėmis odos ligomis. Kaip alternatyvą specialistai rekomenduoja naudoti kokybiškas savaiminio įdegio priemones. Šio patarimo klauso ir mados bei pramogų pasaulio garsenybės.

Savaiminio įdegio priemonės padeda greitai, be didelių pastangų pakeisti odos atspalvį į tamsesnį. Visgi, daugybė žvaigždžių kur kas su jomis persistengia. Štai Lindsay Lohan ar Gerry Halliwel nevienodai jomis išsitepa kojas, o mados guru Valentino ar merginų numylėtinis Zac Efron veidą patamsina taip, kad vietoj madingo rusvo atspalvio gaunasi oranžinis. Per daug savaiminio įdegio priemonių įpratusios naudoti ir kitos žurnalų puslapių pažibos: Paris Hilton, Christina Aguillera, Ashley Olsen, Fergie, Alicia Keys bei Brooke Hagan.

Vargu, ar per smarkiai apskrudusios odos efektas atrodo žavingai ir labai stilingai. Tuo labiau, kad vakar britų žiniasklaida paskelbė vasaros nuosprendį – dirbtinio įdegio eros pabaigą. Tai, pasak žurnalistų, sąlygojo stiliaus ikonos Victorios Beckham pavyzdys. Susimažinusi krūtinę garsi moteris nusprendė atsisveikinti ir su dirbtinio įdegio priemonėmis.

Teigiama, kad šį sezoną blyškus kūnas, kuriuo gali didžiuotis Lily Cole, Agyness Deyn ar Daisy Love, tampa populiaria tendencija. Ji pabrėžia natūralumą, todėl nieko nekainuoja. Tai – tiesiog puikus sprendimas sunkiam laikotarpiui!

Taigi, galbūt ir šie iš nuotraukų besišypsantys dirbtinio įdegio fanatikai paseks nauja mada ir atsisakys arba bent jau rinksis keletu tonų šviesesnius atspalvius…

Žvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidosŽvaigdždžių savaiminio įdegio klaidos

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt