Žvaigždžių karai: Lady Gaga pavogė Britney Spears stilių

Linas Kiguolis - -
Žvaigždžių karai: Lady Gaga pavogė Britney Spears stilių

Pramogų pasaulyje nėra lengva būti originaliam. Garsenybės viena nuo kitos vis „pasiskolina“ vieną ar kitą labiausiai patikusią stiliaus detalę ir dėl to dažnai atsiduria žiniasklaidos dėmesio centre. Štai metų pradžioje populiarūs dienraščiai ir internetinės svetainės mirgėte mirgėjo nuo didelio atgarsio sulaukusių antraščių, kaip populiarioji scenos žvaigždė Christina Aquilera „pavogė“ dar visai jaunos dainininkės Lady GaGa stilių. Tą kartą šis įvykis merginai išėjo į gera: Lady GaGa viešai pasisakė esanti labai laiminga, kad vis aptarinėjama į jos plaukų stilių supanašėjusi Christina Aquilera šukuosena ir garsios scenos aprangoje atsiradę jos pamėgti grafiniai ir fetišo elementai jai atvėrė platesnius kelius į pripažinimą ir populiarumą.

Žvaigždžių karai: Lady Gaga pavogė Britney Spears stilių

Atrodo, kad ši garsėjanti savitu, originaliu aprangos stiliumi tiek scenoje, tiek kasdieniniame gyvenime 23 metų scenos pažiba Lady GaGa savo įvaizdžiu užvaldė pasaulį. Jos stilius vis labiau populiarėja ir tarp kitų garsenybių. Futuristinėms mados tendencijoms – aptemptam triko, odiniams drabužiams, pečius išryškinantiems švarkams ir metalo aksesuarams – neliko abejinga ne tik Christina Aquilera, bet joms neatsispyrė ir skandalingoji bei stilingoji Paris Hilton. Iš tiesų, Lady Gaga pastaruoju metu tapo daugelio garsenybių įvaizdžio formavimo pavyzdžiu. Tačiau iš kur ji pati semiasi minčių? Ar išsiskiriantį stilių propaguojanti merginai nepritrūksta kūrybingumo ir sumanumo kaskart pradžiuginti vis naujomis ir netikėtomis drabužių variacijomis? Kita scenos žvaigždė – Britney Spears – suskumba nuginčyti faktą, jog šiai jaunajai scenos atlikėjai visą laiką pavyksta išlikti originaliai.

Štai visai neseniai atlikėja Britney Spears pareiškė, jog Lady Gaga kopijuoja jos sceninius įvaizdžius. Stilingas bobo kirpimas, apatinių demonstravimas ir odinės bei iškirptos detalės – ištikimi portalo BritneySpears.com lankytojai netruko pastebėti supanašėjusių dviejų scenos dievaičių stilių. Svetainėje galima rasti tokius Britney Spears atstovų komentarus: „Iš vienos pusės Britney vertina, jog GaGa seka jos stiliumi, nes tai parodo jos pagarbą jai. Tačiau iš kitos pusės, Britney nerimauja, jog GaGa per nelyg veržiasi į jos teritoriją… Tol, kol ji visiškai nepasisavino jos stiliaus, Britney į tai žiūri ramiai.“ Beje, tai jau ne pirmas kartas, kai pasirodo svarstymai neva ekscentriškoji scenos dainininkė Lady GaGa kuria savo stilių semdamasi minčių iš kitų scenos žvaigždžių. Švedijos atlikėja September, kitaip dar žinoma kaip Petra Eos Marklund, jau seniau yra pareiškusi, kad žymioji scenos pažiba ją kopijuoja.

Žvaigždžių karai: Lady Gaga pavogė Britney Spears stilių

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis

Linas Kiguolis - žinomo verslininko Ugniaus Kiguolio jaunesnysis brolis, tvirtai žingsniuojantis savo karjeros laiptais. Ilgą laiką buvęs brolio šešėlyje jaunas ir ambicingas IT specialistas tapo brolio verslo partneriu ir užsitikrino svarbų vaidmenį bendroje veikloje.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie Jurgita.lt