Žvaigždžių stiliaus klaidos

Jake Doe - -
Žvaigždžių stiliaus klaidos

Ne visada garsūs žmonės atrodo gražiai ir stilingai. Kartais atrodo, jog, kurdami savo įvaizdį, jie persistengia. Tuo įsitikinti galite pažvelgę į nuotraukas!

Panašu, jog ruošdamasi į vakarėlį Paris Hilton pamiršo apsirengti palaidinę! Ji tiesiog pasirodė su vintage stiliaus korsetu. Gal taip ji nori įvesti naują apatinio trikotažo nešiojimo madą?

Kol Paris Hilton viešai demonstruoja savo grožybes, Pixie Geldof jas slepia. Pasirodžiusi su margaspalve kailine suknelė Pixie iš karto pateko į blogiausiai atrodančių žvaigždžių sąrašą.

Kartais savo „puikiu“ skoniu nustebina ir Katie Holmes. Per didelis švarkelis, vyriškas megztinis, džinsiniai šortai, ilgaauliai rudi batai ir raudonas šalikas. Ar visos šios detalės tikrai tarpusavyje dera?

Per Raudonojo Kilimo iškilmes Christina Aquilera pasirodė su odinėmis kelnėmis ir įvairiomis geometrinėmis figūromis išmarginta palaidine. Ryškus dainininkės įvaizdis visiškai netiko tokiai iškilmingai progai.

Koncertuodama Vankuveryje dainininė Celine Dion nustebino pasirodžiusi su keistas bateliais. Jos kojas „puošė“ balti dirželiai, kurie atrodė labai nestilingai.

Pamatę taip apsirengusią Agyness Deyn, mados kritikai ją išvadino klounu! Tik pažvelkite į jos taškuotą suknelę, nesuderintus aksesuarus ir violetines kojines… Ar reikia daugiau komentarų?

Kartu su sese Ashley sukūrusi drabužių liniją, Mary Kate Olsen pamiršo pasirūpinti savo išvaizda. Su languotais vyriškais marškiniais ir smėlio spalvos basutėm ji atrodo netvarkingai ir nestilingai.

Pristatome jums „Sekso ir miesto“ žvaigždę Sarah Jessica Parker. Ar jums vis dar atrodo, kad ją galima vadinti stiliaus ikona?

Matyti, jog „apsitempusi“ pilka suknele Alicia Keys mielai dalina autografus gerbėjams. Bet ar ši suknelė jai ne per siaura? O gal dainininkė taip nori išryškinti visus savo privalumus?

Atrodo, jog „kroksų“ madai neatsispyrė Brooke Shields. Net vakarieniaudama restorane ji prie klasikinės suknelės dėvėjo rožinius šio stiliaus batus.

Taigi, pamatėme, kad kartais žvaigždės gali nustebinti savo išvaizda. Belieka tik pasimokyti iš jų klaidų ir pasistengti taip neatrodyti.

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe

Jake yra vienas iš Jurgita.lt žurnalo redaktorių. Studijavęs kumunikaciją bei žurnalistiką viename iš Vašingtono koledžų, vyras geba kurti įtraukiančias naujienas, pateikti savo įžvalgas bei atrinkti pačias įdomiausias bei aktualiausias temas. Pagrindinis Jake’o pomėgis yra susijęs su kibernetine apsauga bei IT sritimi...

Susisiekite su Jake Doe
Apie Jurgita.lt